Packeta

Packeta / Zásilkovna je česká přepravní společnost, která poskytuje komplexní logistické služby pro e-shopy ve 30 zemích Evropy. Jejím majitelem je holding Packeta a společnost Deloitte ji zařadila mezi nejlépe řízené firmy roku 2020.

V současnosti provozuje 5 000 výdejních míst a každý měsíc otevírá další. Kromě kamenných poboček nabízí také doručení do samoobslužných výdejních Z-BOXů a v roce 2021 spustila i doručování na adresu zajišťované vlastními auty a řidiči. Zároveň také spustila aplikaci Mezi námi, která umožňuje posílat balíčky mezi fyzickými osobami a kterou využívá přes 1,5 milionů uživatelů.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow