Outdated stock

Outdated stock je termín používaný v oblasti e-commerce a logistiky, který označuje zboží, které je staré nebo zastaralé a které už není prodejné. Outdated stock se obvykle týká produktů, jejichž trvanlivost je omezená nebo které jsou nahrazeny novými verzemi nebo modely. Outdated stock může být vyřazený zboží, které se prodává se slevou nebo které je vráceno zákazníky. Outdated stock je důležitým aspektem řízení zásob a dodavatelských řetězců, protože představuje neprodané zboží, které zabírá skladové prostory a snižuje marži. Outdated stock je obvykle vyřazován nebo nakupován zpět od dodavatelů.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow