Onboarding check

Onboarding check je v podstatě vstupní kontrola prodejce při příchodu na marketplaces. Společnosti, které marketplaces provozují kvůli své reputaci obvykle ověřují a hodnotí způsobilost k prodeji, aby mohly ručit za kvalitu a dobré jméno celého tržiště.

Během kontroly onboardingu se obvykle hlídá identita prodejce, jeho obchodní ověření, kvalita produktů, dodržování zásad pro marketplaces a právních a regulačních požadavků. Součástí bývá předložení obchodní licence, certifikace výrobků, daňového identifikačního čísla a dokladu o vlastnictví nebo oprávnění prodávat určité výrobky. Kromě toho může vstupní kontrola zahrnovat také hodnocení provozních schopností prodejce, včetně jeho schopnosti zvládnout plnění objednávek, zákaznický servis a jakékoli specifické požadavky týkající se procesů přepravy, balení nebo vracení zboží.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow