MALL Delivery

MALL Delivery je služba, která má za cíl zjednodušit logistické procesy, zpracování a vychystání objednávek na straně partnerů MALL. Služba funguje tak, že prodejce po obdržení objednávky vyskladní zboží dle svého standardního procesu s výjimkou toho, že během balení získává štítek dopravce přímo z MALL Partner portálu.

Odeslání balíku pak proběhne skrze pobočkovou síť Uloženka by WE|DO nebo má prodejce při větších objemech zásilek možnost objednat si svozovou službu přímo k sobě na sklad. Systém MALL Partner za partnera automaticky vyplní k objednávkám informace o trackingu zásilky pro koncového zákazníka a v okamžiku doručení také aktualizuje stav objednávky.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow