Lizenzero

Lizenzero je jedna ze služeb v rámci tzv. duálních systémů v Německu, které pomáhají naplnit německý zákon o obalech a jejich recyklaci a likvidaci. Tuto službu propaguje například Kaufland Global Marketplace. Pokud se na ni napojíte, abyste mohli v klidu prodávat své zboží v Německu, vyřešíte tím tuto povinnost i pro další marketplaces, se kterými byste chtěli prodávat v zahraničí. Prodejcům pomáhá s licencováním obalů na evropských exportních trzích a nabízí zjednodušené vykazování objemu do systému LUCID.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow