Kaufland

Kaufland je velký maloobchodní řetězec se sídlem v Německu a pobočkami v několika evropských zemích včetně České republiky, kde má 140 kamenných prodejen, a Slovenska. Je známý svými velkými hypermarkety, které nabízejí široký sortiment výrobků od potravin, domácích potřeb, elektroniky, oblečení a dalšího zboží. Kaufland se zaměřuje na to, aby zákazníkům poskytoval pohodlné a rozmanité nákupy, často za konkurenceschopné ceny a s rozsáhlým výběrem zboží.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow