Enterprise resource planning (plánování podnikových zdrojů) neboli ERP představuje mozek firmy, který uchovává veškerá data o vašem podnikání. Jde o informační systém, který řídí finance, personalistiku, výrobu a logistiku, marketing a prodej a další oblasti firemní činnosti.

ERP systém automatizuje a integruje klíčové podnikové procesy jako přijímání objednávek zákazníků, plánování operací, vedení evidence zásob a finanční data. Může tak přispět k obrovskému zlepšení výkonnosti jakékoliv organizace.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow