Dynamická cenotvorba

Dynamická tvorba cen je strategie pro průběžné nastavování ceny zboží na základě algoritmů a pokročilé analýzy dat. Pomocí dynamické cenotvorby můžou prodejci přizpůsobit cenu svých online vystavených produktů aktuální situaci na trhu.

To jim umožňuje být konkurenceschopní i za situace, kdy většina konkurenčních obchodů zlevní ve stejné kategorii. Nástroj pro optimalizaci produktů a služeb v reálném čase přitom lze nastavit tak, aby fungoval podle předem stanovených pravidel. Díky tomu se obchodníci můžou vyhnout situaci, kdy by algoritmy vypočítaly novou cenu, která by už ale nezvládala pokrýt náklady na výrobu a logistiku.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow