DHL Express

DHL Express poskytuje mezinárodní poštovní, spěšné, kurýrní, logistické a finanční služby. Společnost vznikla v roce 1969 a je součástí globální logistické skupiny Deutsche Post DHL Group, která se v červenci 2023 nově přejmenovala na DHL Group.

Společnost DHL Express nabízí zákazníkům pohodlný a flexibilní způsob, jak si vyzvednout příchozí expresní zásilky. Nedávno ke svým kurýrním službám přidala po vzoru konkurence také možnost přesměrovat doručení zásilky do speciálního úložného boxu DHL Locker. Celá skupina v současnosti zaměstnává přes 600 tisíc zaměstnanců z více než 220 zemí a udává, že je ročně schopna doručit až 1 668 000 000 balíků.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow