Close time

Close time se používá pro stanovení nejzazšího času dne, kdy ještě prodejce stíhá zpracovat objednávku a předat zboží dopravci. Proto je důležité mít close time nastavený správně v závislosti na čase předávky u všech dopravců, které prodejce k přepravě zásilek využívá. Správné nastavení času pro uzavření objednávky je velmi důležité pro koncového zákazníka a jeho spokojenost s rychlostí doručeného zboží.

Někteří dopravci například zásilky vyzvedávají v devět hodin ráno. Tím pádem by váš close time s ohledem na rychlost vaší expedice neměl být nastavený na pozdější čas než 8:30. U jiného dopravce zase můžete mít naopak nastavený close time na 16:00, protože kurýr jezdí pro svoz zásilek až v 16:30. Tato doba tedy určuje, za kolik hodin musí partner objednávku obdržet, aby ji mohl odeslat ještě ten den.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow