Amazon Pay

Amazon Pay je služba pro zpracování online plateb. Zákazníci díky ní můžou platit ze svých účtů na Amazonu i na webových stránkách externích obchodníků, kteří ji ve svých e-shopech integrují mezi nabízené platební metody. Nakupujícím tak pomáhá urychlit celý nákupní proces se zárukou bezpečného nákupu.

Amazon Pay přitom neúčtuje speciální poplatky za nákupy na stránkách a obchodech, které službu tuto službu akceptují. Nevyžaduje žádné transakční poplatky, členské poplatky, poplatky za převod měny ani poplatky za zahraniční transakce.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow