Amazon Buy Box

Na Amazonu má každý produkt svou vlastní stránku s detailem produktu, která může zahrnovat stejný typ zboží od různých prodejců. Prodejci na Amazonu tak někdy můžou bojovat s dostatečnou viditelností své nabídky. Služba BuyBox umožňuje nakupujícím provést okamžitý nákup přímo ze stránky s detailem produktu, přičemž nakupujícím v pravidelných rotacích daných vlastním algoritmem ukazuje právě ty produkty, které získaly BuyBox štítek.

Přes Amazon Buy Box přitom probíhá až 83 % veškerých prodejl na Amazonu. Abyste jako prodejce mohli této služby využít, musíte k tomu být způsobilý neboli tzv. Buy Box eligible. To znamená, že váš prodejní účet splňuje kritéria stanovená Amazonem. Ta sledují například délku vašeho působení na platformě, zda přidáváte nové zboží, máte produkty dlouhodobě skladem, nabízíte je za atraktivní ceny, s nízkou míru závadností zboží a vysokou úrovní zákaznické zkušenosti.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow