About You

About You patří mezi nejrychleji rostoucí e-commerce platformy pro módu a oblečení v Evropě. Působí na 26 evropských trzích a orientuje se především na mladé zákazníky. Německá společnost se sídlem v Hamburku staví na personalizaci nákupního zážitku a influencer marketingu prostřednictvím chytrého telefonu. Módním značkám a prodejcům umožňuje oslovit až 30 milionů zákazníků měsíčně.

Firma About You se v roce 2018 umístila na 5. místě největších online obchodů s módou v Německu a zároveň se stala také první digitální startupovou společností, jejíž hodnota přesahuje jednu miliardu amerických dolarů, aniž by byla kótovaná na burze. Růst si udržela i v roce 2023, kdy její tržby meziročně vzrostly o 8,9 % na 430,6 milionu eur navzdory nepřiznivé spotřebitelské náladě.

Chcete vědět, co se děje s marketplaces?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

mailchimp

Přihlášením souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Odhlásit se z newsletteru nebo změnit nastavení můžete kdykoliv.

Allegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark ZalandoAllegro Alza Marketplace Amazon Cdiscount eMAG Marketplace Heureka Marketplace Kaufland Global Marketplace MALL Partner Memark Zalando
Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě! Vše, co potřebujete vědět o marketplaces, na jednom místě!
Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.Platforma pro prodejce o vývoji a novinkách v marketplaces.
Back to top Arrow